Blogbloger.oznamuje.cz

Podpořte ekologické nádobí na Mighty Sounds

Publikováno 29.05.2013 v 15:49 v kategorii Volný čas, přečteno: 247x

Festival Mighty Sounds by chtěl být ještě o kus příjemnější a ohleduplnější ke svému okolí než loni. Letos si dal za úkol vyměnit tuny nepraktického plastového nádobí za rozložitelné ekologické nádobí, ze kterého se navíc skvěle jí.
Tácky a příbory, které jsou vyrobené ze spadaných palmových listů, jsou ale o dost dražší, než dosud používané tácky plastové. Proto se organizátoři největšího mejdanu zaměřeného na punk, rock’n’roll, punkrock, ska, rockabilly a další žánry, rozhodli oslovit fanoušky. Spojili se s českým crowdfundingovým webem hithit.cz a zkouší na ekologický projekt získat drobnější i větší příspěvky právě od nich. Za to nabízí celou škálu benefitů, od dobrého pocitu a zařazení do jmenného seznamu mecenášů přes festivalový merchandise po VIP vstupenky a unikátní pobyt v backstagi spolu s kapelami a organizátory. Víc informací najdete na stránkách projektu hithit.com. Festival Mighty Sounds, který letos přiveze mimo jiné Suicidal Tendencies, The Subways, Ky-Mani Marleyho nebo Skindred, se snaží každoročně zvýšit komfort pro návštěvníky a přispět tak k atmosféře, o které drtivá většina fanoušků tvrdí, že je v České republice naprosto unikátní. Podpořte dobrou myšlenku!
Mighty Sounds

Komentáře

Celkem 2 komentáře

 • rendy 12.02.2014 v 10:49 Já nedám dopustit na sadu nádobí Makro, mají opravdu širokou nabídku, ze které si vybere každý http://www.makro.sk/


 • Karel K. 12.02.2014 v 10:53 Děkuji za adresu, právě sháním nové nádobí do kuchyně, takže se mi každá rada hodí. Zkusím tedy makro.


 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?