Blogbloger.oznamuje.cz

Office je nyní skutečně pro každého

Publikováno 06.11.2014 v 06:00 v kategorii Technologie, přečteno: 229x

Microsoft dnes oznámil nové Office aplikace pro uživatele zařízení iPhone a iPad. Současně představil preview verzi Office aplikací pro tablety Android a možnost využívat tato zařízení pro vytváření a úpravu obsahu Office aplikací bez potřeby předplatného. Počínaje dnešním dnem tak mohou uživatelé zařízení iPhone a tabletů se systémem Android pracovat s Office aplikacemi v takovém rozsahu, jako doposud uživatelé iPadů.
Mezi hlavní dnešní novinky patří:

 • Nové Office aplikace pro iPhone – aplikace Word, Excel a PowerPoint optimalizované pro iPhone nyní nabízejí stejný uživatelský komfort jako na tabletech iPad.
 • Vylepšené aplikace Office pro iPad – zákazníci si nové aplikace Word, Excel a PowerPoint mohou stáhnout již dnes.
 • Preview verze aplikací Office pro tablety Android – přináší produktivitu v podobě aplikací Word, Excel a PowerPoint pro uživatele tabletů Android. Zájemci o tuto preview verzi Office pro tablety Android se od dnešního dne mohou registrovat zde. Běžnou dostupnost aplikace očekáváme začátkem roku 2015.
 • Více funkcí Office pro každého – počínaje dnešním dnem mohou uživatelé zařízení iPhone, iPad a Android vytvářet a editovat obsah dokumentů Office, a to bez potřeby předplatného. Uživatelé téměř všech mobilních zařízení a platforem tak nyní mohou s Office dělat mnohem více, než kdykoliv předtím.


Kompletní funkcionalita s Office 365


Kompletní funkce systému Office získají zákazníci na základě předplatného Office 365, a to včetně 1 TB na online úložišti OneDrive, které bude průběžně navyšováno na neomezenou kapacitu. S předplatným se zákazníci stanou součástí více než 7,1 milionové komunity aktivních předplatitelů Office 365 pro domácnosti a Office 365 pro jednotlivce, a získají tak přístup k produktivitě na každém svém zařízení.


Dostupnost


Nové aplikace Office pro iPad a Office pro iPhone jsou k dispozici celkem v 29 jazycích ve 136 zemích. Aplikace běží na zařízeních iPad a iPhone s operačním systémem iOS 7.0 a vyšší. Registrace zájemců o preview verzi Office pro tablety Android je od dnešního dne zde.

Office 365


Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?