Blogbloger.oznamuje.cz

Odkaz není zločin!

Publikováno 20.12.2013 v 00:00 v kategorii Internet, přečteno: 257x

Pirátská strana si dovoluje informovat své příznivce, že webové stránky Sledujuserialy.cz a Sledujemefilmy.cz budou i v následujících dnech nedostupné. Důvodem je změna v technickém nastavení služby a v kvalitativním zlepšení správy webů. Webové stránky budou z provozních důvodů nedostupné až do konce ledna.

V současné době se pracuje na odmigrování obsahu na bezpečné servery, o které by v případě kritické situace Pirátská strana nepřišla. „Piráti i nadále hodlají prosazovat politiku, že odkaz není zločin. Rozhodně nemáme v úmyslu přestat s provozováním webů Sledujuserialy a Sledujemefilmy, o které je rekordní zájem. Chceme však podstoupit taková opatření, která službu zaprvé zlepší a zadruhé jí poskytnou větší ochranu. Omlouváme se našim fanouškům a prosíme o strpení, než se nám podaří uvést potřebné záležitosti do pořádku,“ vysvětluje Adam Skořepa, vedoucí mediálního odboru.


Odkazování na webovou adresu a embedování do stránky není sdělováním díla ve smyslu kopírovacího zákona, stejně jako není sdělováním díla veřejnosti konstatování, že dnes večer dávají v kině Aero od 20:30 film Lidice nebo televizní program, který si lidé běžně kupují v trafice.

Odkaz není zločin!

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?