Blogbloger.oznamuje.cz

Multimediální telefon KAZAM TV 4.5 s DVB-T tunerem

Publikováno 27.10.2014 v 12:00 v kategorii Technologie, přečteno: 265x

Mobilní telefon KAZAM TV 4.5 je zároveň televizním přijímačem, za který uživatel neplatí koncesionářský poplatek.

Společnost KAZAM dnes zahájila prodej multimediálního smartphonu KAZAM TV 4.5 s vestavěným televizním DVB-T tunerem. Zařízení je v prodeji za doporučenou cenu 3 599 Kč v prodejní síti Alza.cz, Mobil Pohotovost, Electro World a Smarty.cz. Telefon KAZAM TV 4.5 od britského výrobce je prvním evropským telefonem s podporou televizních pořadů v HD kvalitě (kodeku) a EPG s možností nahrávání na microSD kartu. KAZAM TV 4.5 je jedním z mála televizních přijímačů, za který uživatel nemusí dle zákona platit koncesionářský poplatek.


Multimediální KAZAM TV 4.5


KAZAM TV 4.5 je vybaven tunerem pro příjem digitálního televizního vysílání včetně kanálů ve vysokém rozlišení. Navíc podporuje elektronického programového průvodce (EPG) s možností nahrávání vybraných pořadů. Kvalitu obrazu ovlivňuje vzdálenost od televizního vysílače a charakteristika terénu, ve kterém se signál šíří. Proto je telefon vybaven externí anténou pro lepší příjem signálu. Model KAZAM TV 4.5 nabízí až 3 hodiny výdrže při sledování televizního vysílání.


KAZAM TV 4.5 je k zakoupení v bílém nebo černém barevném provedení.


Kazam tv


Osvobozen od koncesionářských poplatků


Dle zákona č. 348/2005 Sb. o rozhlasových a televizních poplatcích je každé zařízení (pokud není uvedeno jinak) schopné příjmu televizního a rozhlasového vysílání předmětem koncesionářského poplatku. Mobilní telefon KAZAM TV 4.5 je však dle stejného zákona, §2, odst. 4, písm. e, od poplatku osvobozen.

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?