Blogbloger.oznamuje.cz

Majitelé telefonů Nokia Lumia získají audioknihu Hobit zdarma

Publikováno 01.12.2013 v 00:00 v kategorii Nakupování, přečteno: 263x

Každý, kdo si koupí ve volném prodeji libovolný model telefonu Nokia Lumia, získá možnost stáhnout si audioknihu Hobit zcela zdarma. Akce probíhá díky spolupráci s webem Audiotéka.cz.

Společnost Nokia ve spolupráci se službou Audiotéka.cz oznámila, že všichni noví majitelé, kteří si pořídí libovolný telefon řady Nokia Lumia ve volném prodeji, získají možnost stáhnout si zdarma audioknihu Hobit. Pro využití nabídky stačí do nově pořízeného telefonu Nokia Lumia stáhnout bezplatnou aplikaci Audioteka z Windows Phone Store; audioknihu zdarma pak najdou na své„Poličce“ přímo v aplikaci. Tato nabídka se vztahuje na prvních 28 000 prodaných kusů mobilních telefonů Nokia Lumia, distribuováných na českém a slovenském maloobchodním trhu v průběhu měsíců prosinec 2013 a leden 2014.


Hobit, kniha geniálního fantasy spisovatele J. R. R. Tolkiena, je v prvním plánu pohádkový příběh o velké cestě čaroděje Gandalfa, družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za pokladem střeženým drakem Šmakem. V plánu druhém je to ovšem jeden z prvních kamenů rozsáhlého a světoznámého cyklu příběhů, legend a mýtů z dávné Středozemě, které svého autora proslavily po celém světě.


Knihu Hobit vydal Tolkien v roce 1937 – vcelku bez většího zájmu. Ani on sám nejspíš netušil, že se pro něj i pro budoucí čtenáře stane vstupní branou do fascinujícího světa Středozemě, který se o dvacet let později stane dějištěm mytického souboje Dobra a Zla – války o Prsten moci, jež zachytil v eposu Pán prstenů. Audioknihu Hobit vydalo vydavatelství Tympanum a standardní cena audioknihy v elektronickém formátu činí 299 Kč.


Hobit Nokia Windows Phone

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?