Blogbloger.oznamuje.cz

Jak získat nejlepší půjčku na trhu. Například patnáct tisíc na rok zcela zdarma.

Publikováno 16.02.2017 v 11:00 v kategorii Internet, přečteno: 73x

Od pondělí 16. ledna spouští zároveň v České republice a na Slovensku kampaň na podporu své nejlevnější mPůjčky. Prostřednictvím hlavního claimu „Vaše první půjčka bez úroků nic neskrývá.“ chce opět ukázat, že nabídka mBank je transparentní a její nabídka je jednoduchá a výhodná.
Už Vám někdo půjčil například deset tisíc korun na rok, bez úroku a ještě Vám za to zaplatil padesát korun? Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak jste na tom správném místě. Tuto výhodnou půjčku poskytuje svým klientům mBank, která je inovátorem v oblasti internetového a mobilního bankovnictví v České republice a díky tomu, že se pro ni rozhodlo již více než 600 000 klientů, je 5. největší bankou v ČR. V prosinci 2014 mBank přinesla inovativní mobilní aplikaci vytvořenou podle reálných potřeb klientů, která v nezávislém testu expertního serveru Tyinternety.cz získala zlatou příčku, a to především díky své rychlosti a uživatelské přívětivosti. Mezi produkty mBank patří kromě osobních a spořicích účtů také kreditní karty, spotřebitelské půjčky a hypoteční úvěry. V České republice působí mBank jako organizační složka mBank S.A., která je členem skupiny Commerzbank.
„Kreativa pracuje s jednoduchým sdělením͵Půjčte si až 40 000 Kč a zaplatíte navíc maximálně 800 korun jako jednorázový poplatek.ʹ a odkazuje na webové stránky banky, kde se mohou lidé sami přesvědčit o tom, jak je nabídka mBank přehledná a výhodná,“ vysvětluje Kristina Lenkova, ředitelka marketingu mBank pro ČR a Slovensko.
Pokud tedy hledáte nejlevnější půjčku na trhu bez skrytých poplatků a nehorázných úroků, tak je mBank jasnou volbou. A pokud se zaregistrujete na refundo.cz můžete v případě, že si půjčíte 15.000,- Kč získat bezúročnou půjčku zcela zdarma! Maximální výše půjčky je 40.000,- Kč s tím, že navíc zaplatíte pouze jednorázový poplatek ve výši 800,- Kč. Pokud se zaregistrujete přes portál refundo.cz získáte jako vstupní bonus 300,- Kč.
mbank

Komentáře

Celkem 0 komentářů

 • Neregistrovaný uživatel

  Jméno: Přihlásit se

  Blog:

  Obsah zprávy*:

  Kontrolní kód*:
  Odpovězte na otázku: Co je dnes za den?